ДСВ ЛОГИСТИКА 

Киев

Сферы деятельности

Перевозки, логистика, склад, ВЭД

Я хочу тут работать

ДСВ ЛОГИСТИКА 

            Компанія ДСВ була заснована у 1976 році. Сьогодні ми маємо глобальну мережу, яка пропонує широкий спектр транспортних та логістичних послуг.  Приблизно 22 000 робітників працюють в ДСВ по всьому світу. Мережа наших офісів та складів розповсюджується у більш ніж 70 країнах світу. 

 

Основні напрямки діяльності ДСВ:

  • Всі можливі види транспортних перевезень: автомобільні перевезення, авіаційні та морські перевезення, залізничні та мультимодальні. 
  • Послуги складського зберігання
 

            ДСВ пропонує Клієнтам високий рівень сервісу з авіаперевезень та гарантує швидку і безпечну доставку вантажів. Оскільки ми працюємо з усіма великими авіакомпаніями на щоденній основі, ми можемо завжди запропонувати відкритий повітряний канал в будь-яку точку світу. Завдяки нашій схемі внутрішньої консолідації через міжнародні аеропорти ми готові пропонувати своїм Клієнтам конкурентспроможні ціни. Ми кожного року перевозимо літаками більш ніж 250 000 тонн вантажів.

 

           Доставка водним транспортом має сенс коли йдеться про великогабаритні вантажі або коли першочергове значення має ціна та економія коштів. Завдяки значним об'ємам вантажів, які ми перевозимо по морю щороку, ДСВ завжди може запропонувати конкурентні тарифи на прямі морські шляхи по всьому світу - без затрантних змін у маршрутах та затримок. Не менш важливим є і те, що ми маємо офіси у всіх основних міжнародних портах. ДСВ перевозить більш ніж 700 000 двадцятифунтових морських контейнерів щороку. 

 

           Наша широка мережа транспортних вузлів надає нам спроможність покривати більші відстані за день, ніж за інших обставин можливо покрити за тиждень. Ми маємо більш ніж 17 000 вантажівок на міжнародних шляхаха щодня. 

 

        ДСВ має складські термінали, площа яких перевищує 2 200 000 кв.м.

 

        Ми вже перевезли чимало негабаритних та крихких вантажів на всі шість континентів і ми завжди готові до більшого. Ми успішно робимо те, що ніколи не було зроблено раніше, складні задачі стали для нас звичайними, і кращі іноваційні рішення стали стандартними для наших Клієнтів. 

 

             Транспортування вантажів - це складний, наповнений потенційними загрозами процес, в якому будь-яка дрібниця може викликати серйозні наслідки. Це робота в умовах реального життя, на великих відстанях, у складних місцевостях, при несприятливих погодних умовах, з мовними та культурними бар'єрами та різноманітністю міжнародних стандартів. Іноді ця робота навіть стає відверто небезпечною. Завдяки величезній команді професіоналів по всьму світу ми можемо контролювати всі ці фактори, ми маємо достатній досвід роботи з ними і знаємо як їх подолати. 

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.