ООО ГРІЛЕКС 

Львов

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать

ООО ГРІЛЕКС 

Компанія «ГРІЛЕКС» — ексклюзивний дистрибютор грилів та аксесуарів Char-Broil в Україні. Ми відібрали найцікавіші та найбільш технологічно досконалі моделі Char-Broil з іноваційною технологією TRU-infrared, грилі люксових брендів SABER і Dancook та широкий вибір аксесуарів, щоб кожен шанувальник барбекю міг насолодитись смаком корисних, соковитих та ніжних страв з неперевершеним ароматом, приготованих власними руками.


Char-Broil (Чар-Бройл) – НАЙСТАРІШИЙ та НАЙБІЛЬШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ВИРОБНИК грилів. З моменту заснування компанії у 1948 році, десятки мільйонів покупців обирають наші грилі. Понад 100 000 000 ГРИЛІВ ПРОДАНО по всьому світу!


Ще в 60-х ми почали виробляти газові грилі. У 70-х ПЕРШИМИ ПОЧАЛИвиготовляти електричні та портативні грилі. У 90-х ми запустили масове виробництво грилів з ЕЛЕКТРОННИМ ЗАПАЛЕННЯМ ГАЗУ. У 2006 році компанія розробила ПЕРШИЙ ІНФРАЧЕРВОНИЙ ГРИЛЬ з технологією TRU-Infrared за ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ.


Char-Broil - світовий лідер відомий невпинними інноваціями представляє унікальну технологію TRU-Infrared, яка не тільки запобігає випадковим загоранням, але й надає стравам неповторний соковитий смак. Представляємо Вашій увазі наші бестселери – серію інфрачервоних газових грилів Performance TRU-Infrared та класичні вугільні грилі серії Performance Charcoal.


Ми впевнені, що ВІДМІННА ЯКІСТЬ, ІННОВАЦІЇ та ДОСТУПНА ЦІНА роблять грилі Char-Broil ідеальним для цінителів смачної якісної їжі.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.