Энергия воды 

Киев

Сферы деятельности

Электроника, приборостроение, бытовая техника, компьютеры и оргтехника

Я хочу тут работать

Энергия воды 

ТОВ «Енергія Води» - один із провідних постачальників інженерного обладнання в сфері водопостачання, водовідведення, опалення, пожежегасіння тощо на українському ринку.

 

Сфера діяльності компанії була визначена після ретельних та багато численних досліджень ринку України, проведених фахівцями компанії, які показали, що гострою проблемою на сьогодні постали технологічна відсталість та фізична зношеність існуючих інженерних систем, а питання надійного, енергозберігаючого та економічного устаткування стало надзвичайно актуальним. Ось чому серед багатьох світових та європейських виробників насосного обладнання ми зупинили свій вибір на найбільш ефективних, високоякісних та перевірених часом виробництвах, що претендують на світове лідерство в насосному будівництві.

 

За час роботи ТОВ «Енергія Води» зарекомендувала себе кваліфікованим фахівцем та виконавцем, надійним партнером в галузі постачання, проектування, а також монтажних робіт обладнання для систем водопостачання, опалення, каналізації, пожежегасіння, завдяки чому налагоджене співробітництво з провідними виробниками та компаніями в цій галузі як в Європі, так і в Україні.  Наші ділові зв'язки дають можливість комплексно підходити до  вирішення проблеми клієнта.

 

Отже наша діяльність охоплює:

- проектування і створення інженерних систем на основі сучасних світових технологій;

- технічні рішення, комплексне постачання насосного обладнання європейських виробників для промислового та житлово-комунального секторів, включаючи автоматику, регулюючу  арматуру, мембранні баки, системи підтримання тиску тощо;

- проведення монтажних робіт;

- гарантійне та післягарантійне обслуговування.

 

Наше підприємство має унікальний науковий досвід, якій дозволяє працювати с обладнанням будь-якого рівня складності, починаючи з невеликого насосного обладнання та установок, які призначені для використання в побутових цілях, та закінчуючи великим промисловим обладнанням, що знаходить широке застосування в промисловості та житлово – комунальному господарстві країни.

 

На сьогоднішній день це дозволяє нам постачати продукцію не тільки безпосередньо з Європи, але й зі складу в Києві. При цьому наш складський запас обладнання має стійку тенденцію кількісного та якісного збільшення, а ми маємо змогу в найкоротші терміни задовольняти наших клієнтів з урахуванням їхніх індивідуальних потреб.

 

Компанія здійснює співробітництво з проектними організаціями, сприяє в оснащенні замовників технічною літературою, веде розробку проектів, здійснює організаційно-технічне керівництво монтажем обладнання. Використовуються різноманітні форми співпраці з нашими замовниками. Постійним клієнтам і будівельно-монтажним організаціям надаються істотні знижки. Для замовників із регіонів України компанія здійснює доставку обладнання за допомогою найбільш зручної для покупця транспортної компанії.

 

Крім того, завдяки широкому вибору номенклатури товарів, що постачаються ТОВ «Енергія Води», наше підприємство надає Вам свободу вибору, що дозволяє підібрати необхідне устаткування, в залежності від конкретного об'єкту і надати оптимальний варіант відповідності ціни і якості. Все пропоноване компанією «Енергія Води» устаткування сертифіковане. Ми надаємо тривалий термін гарантії на обладнання та вигідні гарантійні умови.

 

В результаті грамотного професійного підходу фахівців компанії до проблеми клієнта, завдяки маркетинговим дослідженням, ціни на пропоноване компанією «Енергія Води» обладнання істотно нижче, ніж у більшості компаній, що працюють в аналогічній області. Фахівці компанії зможуть надати консультацію по будь-яких технічних і цінових питаннях, а також  поділитися досвідом, придбаним в результаті навчання на європейських заводах-виробниках.

 

Співробітники Компанії «Енергія Води» регулярно проходять стажування на заводах - виробниках, що забезпечує професіоналізм і високий рівень виконуваної ними роботи.

 

Не зупиняючись на досягнутому, наша компанія продовжує створювати нові проекти та технології, пов’язані з насосним обладнанням. Особлива увага як і завжди приділяється тому, щоб при відповідності світовим стандартам якості, наші рішення максимально відповідали специфіці вітчизняного ринку.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.