Softline Украина 

Киев

Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Я хочу тут работать

Softline Украина 

Компанія Softline – загальновизнаний вітчизняний розробник сучасних інформаційних систем керування.

Багато з наших систем досить унікальні як з технологічної точки зору, так і з масштабів впровадження, а деякі наші розробки можуть вважатися національним досягненням.

Наша робота полягає не тільки у виробництві програмного забезпечення. Ми надаємо повний комплекс послуг з побудови системи керування компанією – це управлінський і фінансовий консалтинг, реінжиніринг, побудова інформаційної моделі організації та автоматизація бізнес-процесів компанії.

Захопленість роботою дозволяє нам постійно розвивати свій професіоналізм. Ми прагнемо до того, щоб створена нами система надійно працювала, приносила максимум користі і виправдовувала вкладені в неї інвестиції. Ми несемо відповідальність за якість і корисність наших продуктів і послуг.

Сьогодні компанія успішно конкурує з провідними світовими виробниками програмної продукції. Ми беремо участь і перемагаємо у міжнародних конкурсах і тендерах нарівні з кращими транснаціональними компаніями та ІТ-корпораціями.

Позитивна динаміка розвитку Softline досягається завдяки багатьом факторам, і головний з них – висока кваліфікація персоналу. Кадри – наша головна цінність, і ми намагаємося створити умови для ефективної роботи – як особистої, так і командної.

Наше гасло – „Технології успіху”. Ми пропонуємо нашим клієнтам такі технології, використання яких приносить успіх. Розроблені нами системи встановлені та активно використовуються у державних і комерційних структурах по всій Україні.

Ми усвідомлюємо, що бути одним з провідних гравців IT-ринку в Україні – це також означає брати на себе відповідальність за розвиток галузі інформаційних технологій у нашій країні. Тому компанія Softline бере активну участь і сама є організатором різних акцій та ініціатив, спрямованих на підвищення рівня IT-освіченості, використання сучасних технологій для керування діловими процесами, а також прагне максимально розкрити громадськості нові можливості цифрового світу.

Розвиваючи галузь інформаційних технологій в Україні, ми намагаємося зробити доступними інформаційні системи всім, хто хоче ефективно керувати своєю справою та життям. Ми переконані: максимальне використання переваг цифрового світуце не модне і дороге захоплення, а реальний шлях до успіху у бізнесі.

Це і є справа нашого життя. Життя Softline.

 

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.