консалтингова компанія DYKUN 

Умань

Сферы деятельности

Сельское хозяйство

Услуги для бизнеса

Финансовый сектор

Я хочу тут работать

консалтингова компанія DYKUN 

Агроконсалтингова "Компанія Дикун " працює в сфері аграрного бізнесу з моменту її заснування в 2002 році. За цих 15 років ми отримали неабиякий досвід роботи з іноземними компаніями в Україні, допомогли сотням українських агрокомпаній впровадити передові світові технології та відкрили представництва в 7 країнах світу.

Наша місія — успішне впровадження світових ноу-хау та технологій ведення бізнесу в Україні. Також ми працюємо над  залученням інвестицій в аграрний сектор країни.

"Компанія Дикун" — це не просто консультаційна компанія в сфері інвестицій та інновацій, ми професійна згуртована команда з розгалуженою мережею партнерів по всьому світу, яка націлена на досягнення результату в кожному проекті, серед яких: Всеукраїнська Аграрна Рада, Асоціація Виробників Молока, Асоціація свинарів України, профільні онлайн портали:milkua.info, pigua.info, agravery.com, друковані спеціалізовані видання "Молоко і Ферма" та "Прибуткове свинарство", торгові компанії "Фенікс Агро" та "ДК Вет", аграрні бізнес-тури за кордон в понад 20 країн світу, організація та проведення галузевих заходів у молочному скотарстві, свинарстві, рослинництві, аналітичний відділ, соціальні проекти по популяризації споживання молока та молочних продуктів, продакшн-студія  AgroTV Ukraine з каналом на Youtube.

Наша компанія — це 200 молодих, креативних, ініціативних людей, які щодня працюють над створенням аграрного іміджу  України.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.